Tabulka absolvovaných výstav – Ganymedes

. . .

Přehledná tabulka výsledků-GANYMEDS

Výstavní ocenění psa Ganymedes HTG
Název výstavyMístoTyp výstavyTřídaOceněníRozhodčíDatum
NV KlatovyKlatovynárodnívítězůV1,CAC,NV,BOBVáclavík11.6.2015
Prague Expo DogPrahamezi-národníšampiónůV1,CAC,CACIB,BOB,Vítěz PrahyAuerbach2.5.2015
CACIB LjubljanaLjubljana (SLO)mezi-národníšampiónůV1,CAC,CACIB,Slovenian Winner,Cruft qual.Ehrenreich (A)18.1.2015
CACIB LjubljanaLjubljana (SLO)mezi-národníotevřenáV1,CAC,CACIB,BOSErola (FI)17.1.2015
IHANorimberk (D)mezi-národníšampiónůV1,VDH,resKfT,rCACIBdi Giulani (I)10.1.2015
CACIB WelsWels (A)mezi-národníšampiónůV1,CACASpagna (I)8.12.2014
CACIB WelsWels (A)mezi-národníšampiónůV2,rCACABerghäuser (D)7.12.2014
Prague Expo DogPrahamezi-národníšampiónůV2,rCACVáclavík2.11.2014
EDSBrnomezi-národníšampiónůVPalosaari (FI)24.10.2014
NV BrnoBrnomezi-národníšampiónůVJovanovič (SRB)23.10.2014
CACIB PodgoricaPodgorica (MNE)mezi-národníšampiónůV1,CAC,rCACIB(upgr.)Dakič (SRB)28.9.2014
CACIB DanilovgradDanilovgrad (MNE)mezi-národníšampiónůV1,CAC,CACIB,BOBLeonova (RF)27.9.2014
Slavonia ShowsOsijek (CRO)mezi-národníšampiónůV1,CAC,CACIB,BOSBerchtold (A)14.9.2014
Slavonia ShowsOsijek (CRÖ)mezi-národníšampiónůV1,CAC,CACIB,BOB,3.BIGPoggesi (I)13.9.2014
Slavonia ShowsVukovar (CRO)národníšampiónůV1,CACGeorgieva (BG)12.9.2014
Unterland-ShauHeilbronn-Neckarsulm (D)speciální KfTšampiónůV2,resVDH(upgr.),resKfT(upgr.)Jacobs (D)3.8.2014
Unterland-ShauHeilbronn-Neckarsulm (D)speciální KfTšampiónůV1,VDH,KfT,BOBPanos (CYP)2.8.2014
Dog im ParkTraitsching-Loifling (D)speciální KfTšampiónůV2,resVDH(upgr.)Radwansky (HU)6.7.2014
NV KlatovyKlatovynárodníšampiónůV1,CACMárová28.6.2014
IRA ErfurtErfurt (D)mezi-národníšampiónůV1,VDHLehkonen (FI)15.6.2014
NRA ErfurtErfurt (D)mezi-národníšampiónůV1,VDH,KfTIunescu (RO)14.6.2014
Klubová Mladá Boleslavklubová KCHMPPvítězůV2,rCACRajič (SI)7.6.2014
SRA AmmerseeMnichov (D)speciální KfTvítězůV2,resVDH,resKfT(upgr.)Frölich (F)31.5.2014
Nordbohemia CanisLitoměřicemezi-národníšampiónůV1,CAC,CACIB,BOBHořák24.5.2014
OblastníPlzeňoblastnívítězůV1,OV,BIG,2.BISJančík17.5.2014
KrajskáStaňkovk. klubová (KCHT)vítězůV1,CC,krajský vítězAuerbach8.5.2014
Prague Expo DogPrahamezi-národníšampiónůV1,CAC,CACIB,BOBVondrouš3.5.2014
DUO CACIBNitramezi-národníotevřenáV1,CACHavelka (SK)30.3.2014
DUO CACIBNitramezi-národníotevřenáV1,CACRidarčíková (SK)29.3.2014
Oblastní výstavaČeské Budějoviceklubová (bez KV)vítězůV1,CAC,CCVojáčková1.3.2014
Duo CACIBBrnomezi-národníšampiónůV1,CAC,CACIBTichá23.2.2014
Duo CACIBBrnomezi-národníšampiónůV2Kanás (SK)22.2.2014
IHA NürmbergNorimberk (D)mezi-národníotevřenáV1Kanás (SK)11.1.2014
HanáckáBrnonárodnímezi-třídaV1,CACŠtursová4.1.2014
IHA WelsWels (A)mezi-národnímezi-třídaV1,CACA,rCACIB /upgrade na CACIB/P.Würgatsch (D)8.12.2013
IHA WelsWels (A)mezi-národnímezi-třídaV1,CACA,rCACIBS.Würgatsch (D)7.12.2013
DUO NITRADOGNitra (SK)mezi-národnímezi-třídaV1,CAC,CACIBJungblut (D)1.12.2013
DUO NITRADOGNitra (SK)mezi-národnímezi-třídaV1,CAC,rCACIB /upgrade na CACIB/Bučko (SK)30.11.2013
IRAS KarlsruheKarlsruhe (D)mezi-národnímezi-třídaV1,VDH-CAC,rKfT-CAC,rCACIB /rKfT upgrade na KfT/Jacobs (D)10.11.2013
NRAS KarlsruheKarlsruhe (D)národnímezi-třídaV2,rVDH-CACFroelich (F)9.11.2013
Prague Expo DogPrahamezi-národnímezi-třídaV1,CAC,rCACIBAuerbach (ČR)3.11.2013
Prague Expo DogPrahamezi-národnímezi-třídaV1,CAC,rCACIB /upgrade na CACIB/Němec (ČR)2.11.2013
NHA TullnTulln (A)národní-teriérůmezi-třídaV2,rCACABlaha (A)29.9.2013
IHA TullnTulln (A)mezi-národnímezi-třídaV1,CACADeutscher (A)28.9.2013
KlVPMladá Boleslavklubová KCHMPPmezi-třídaV1,CACDolejšová (CZ)21.9.2013
KlVPMladá Boleslavklubová KCHTmezi-třídaV1,CAC,CCŠtursová (ČR)14.9.2013
ČNVMladá Boleslavnárodnímezi-třídaV2,rCACHrabáková (ČR)24.8.2013
SRA AugsburgAugsburgspeciální KfTmezi-třídaV1,VDH-CAC Radvanszky (HU)21.7.2013
KfT "Dog im Park"Traitsching-LoiflingKfTmezi-třídaV1,VDH-CAC,KfT-rCACKorozs, A (HU)7.7.2013
KlVPMladá Boleslavklubová KCHMPPmladýchV1,CAJC,BOJ,BOBBierwolf (A)22.6.2013
IHA ErfurtErfurt (D)mezi-národnímladýchV2, VDH-rCAJC, KfT-rCAJCJančík (ČR)16.3.2013
NHA ErfurtErfurt (D)národnímladýchV1, VDH-CAJC, KfT-CAJCJovanovič (SRB)15.6.2013
Zemská korunaLanškrounspeciálnímladýchV1,CAJC,BOJAuerbach (ČR)9.6.2013
SRA NeumarkNeumark (D)speciální KfTmladýchV3Buss (D)2.6.2013
IHA SaarbrückenSaarbrücken (D)mezi-národnímladýchV1, VDH-CAJC,KfT-CAJCRajič (SLO)20.5.2013
NHA SaarbrückenSaarbrücken (D)národnímladýchV1, VDH-CAJC,KfT-CAJCJenny Guy (F)19.5.2013
KV StaňkovStaňkovkrajskámezi-třídaV1,KVTichá (ČR)8.5.2013
SRA DresdenDrážďany (D)speciálnímladýchV4Klaas (EST)28.4.2013
IHA DresdenDrážďany (D)mezi-národnímladýchV2, VDH-rCAJC,KfT-rCAJCS. Würgatsch (D)27.4.2013
IHA MünchenMnichov (D)mezi-národnímladýchV2, VDH-rCAJC,KfT-rCAJCFeuz (CH)31.3.2013
MVP České BudějoviceČeské Budějovicemezi-národnímladýchV2Letáčková (ČR)30.3.2013
Kl.V České BudějoviceČeské Budějoviceklubová KCHTmladýchV2Hrabáková (ČR)2.3.2013
DUOCACIB BrnoBrnomezi-národnímladýchV1,CAJCKórosz G. (HU)3.2.2013
DUOCACIB BrnoBrnomezi-národnímladýchV1Siejkowski (PL)2.2.2013
IHA NürmbergNorimberk (D)mezi-národnímladýchV4Siewert (D)12.1.2013
CACIB WelsWels (A)mezi-národnímladýchV2Schimpf (A)8.12.2012
MVP PrahaPrahamezi-národnímladýchV2Polehňa (ČR)4.11.2012
MVP PrahaPrahamezi-národnímladýchV2Seman (SK)3.11.2012
Dogshow RybníkyRybníkyspeciální Cairn TerrierdorostVN1Sørum (DK)1.9.2012