Původ

Ganymédés byl v řecké mytologii syn trojského krále Tróa a jeho manželky Kallirhoy. Byl to krásný mladík, královský princ. Jeho krása neunikla nejvyššímu bohu Diovi, zatoužil po něm a poslal do Tróje orla. Dopravil ho na Olymp a udělal z něj číšníka bohů. Zeus později vyzvedl Ganyméda na oblohu a dal mu místo v souhvězdí Vodnáře.

Ganymedes Hoity-Toity Gang (HTG) je pes po vynikajících rodičích, matka Kamei Sparkling Heart`s je interšampion, junioršampion a grandšampion ČR a SK a národní šampion mnoha dalších zemí,  a jeho otec, Deister-Cairn´s Unforgettable  “Percy”, který pochází ze známé CHS Deister-Cairn’s , je junioršampionem Německa a junioršampionem německého klubu teriérů (Kft) a spolkovým vítězem Německa (Bundessieger). Podrobněji v sekci rodokmen.
Čert jakoby z oka vypadl svému tatínkovi, zdědil po něm atletickou postavu i tmavší barvu srsti, kterou ale místy prokvétá i červená srst po mamince. je neuvěřitelně hravé a veselé povahy, prostě čertík.

CHS Hoity-Toity Gang (v češtině něco jako „Rozverná banda“) odchovává na fenách z nejlepších českých chovů (Sparkling Heart´s a Bohemia Enjoy) křížením, většinou se zahraničními psy, prvotřídní štěňata, která mají vesměs úspěchy na národních i mezinárodních výstavách, pokud jsou jejich noví majitelé ochotni podstoupit martýrium výstavního kolotoče.

Ganymedes HTG již splnil podmínky chovnosti. Je klubovým (KfT) junioršampionem Německa a má splněné podmínky dalších junioršampionátů (Český národní + klubový KCHT, německý VDH).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen − four =